Hello World!

Dzień dobry lub dobry wieczór na blogu wolnypolak.pl!

W końcu finalnie doszedłem do miejsca gdzie mam własną domenę! Bardzo długo na to czekałem i zawsze bałem się podjąć tego pierwszego kroku w postaci zakupu serwera oraz domeny.

Ale ileż można być ograniczanym przez bloggera, i jak mam rzetelnie pisać o wolności jeśli sam jestem zamykany w klatce .blogspot? No właśnie i tutaj dochodzimy do pierwszego kroku którego nigdy nie powinniśmy się bać podjąć czyli działanie! Pamiętaj ryzykowanie popłaca i nie martw się tym co powiedzą inni, to nie ich życie, nie pozwól innym decydować o tym jak ma wyglądać twoje jutro!

Nie o tym chciałem dziś pisać w tym wpisie. Chciałbym zacząć tak jak każdy programista podczas pierwszego programu w nowym języku prostym HELLO WORLD. Na blogu pewnie znajdziecie mnóstwo zmian w najbliższym czasie, ale to dobrze tak ma być, ma być chaotycznie, jeśli się coś popsuje to nic złego to ma prawo się aktualnie psuć.

Idą zmiany…
Zmiany na lepsze!

W niedługim czasie powinny tutaj pojawić się wpisy z blogspota ale też nie wszystkie, będzie ich tylko kilka.

Dlaczego wolnypolak.pl a nie mateuszmiszczyk.pl? Już tłumaczę, wolnypolak dlatego, że chcę wam na tym blogu pokazać moją drogę od można powiedzieć zera do wolności w postaci finansowej czy takiej życiowej. A nie mateuszmiszczyk bo to zbyt długie, kto będzie pamiętać imie i nazwisko jakiegoś gościa z internetu? No właśnie a tak to mamy krótko i treściwie wolnypolak.pl

Chcesz zapytać o czym w takim razie będzie teraz blog? Zapraszam cię o tutaj by poczytać na temat bloga lub kliknij na górze w sekcje o blogu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *