Mój pierwszy krok w pasywny dochód!

Mój pierwszy krok…

Jak to dumnie dla mnie brzmi.

Jestem podekscytowany z kilku powodów.

Po pierwsze udało się zdać szkołę tak jak bym chciał, więc w przyszłym roku matura.

Po drugie za niedługo będzie fajna współpraca z dużym polskim blogerem.

A po trzecie właśnie zacząłem swój pierwszy krok w drodze do pasywnego przychodu. Ktoś może mnie zapytać w jaki sposób?

Już tłumaczę.

Partnerstwo ceneo, jak działa.

Firmy takie jak Amazon, Allegro, Ceneo, E-bay umożliwiają zostanie ich partnerem. I w zamian, za wrzucenie linku do waszego wpisu, czy filmiku na yt, gdy widz wejdzie na link dostajecie za to jakiś tam „grosz”.

Ja dołączyłem do ceneo jako ich partner mam dostęp, do panelu partnera, który umożliwia mi tworzenie kampanii, oraz wrzucanie linków bezpośrednio do porównywarki cen.

Aktualnie mam zrobionego tylko jednego posta z linkiem wrzucającym bezpośrednio do ceneo. Jest to ryzykuj. Gdy czytelnik mojego bloga wejdzie poprzez link zawarty w poście zostaje naliczone kliknięcie w moim panelu programu partnerskiego cenoeo.

Gdy takich wejść będzie powyżej 50 zostaną mi naliczone pieniądze, które będę mógł później wypłacić na własne konto.

Zakładając, że odeślemy do Ceneo 100 internautów dziennie, a każdy z nich kliknie 1 raz w link do sklepu, zyskujemy około 21 zł. Po tej kalkulacji można stwierdzić, że program będzie efektywny szczególnie w serwisach z dużą ilością ruchu.

Wypłata pieniędzy jak działa.

To zależy, czy jesteśmy osobą fizyczną, czy firmą. Przedmiotem umowy jest oddanie przez partnera do dyspozycji Ceneo powierzchni na stronie www partnera.

Dlaczego warto?

Moim zdaniem warto bo nie kosztuje nas to żadnego wkładu finansowego, a możemy w bardzo prosty sposób sobie w jakimś stopniu dorobić.

Jeśli komuś pomogłem, to zapraszam do skomentowania. W razie potrzeby pomocy również pomogę poprzez komentarz, lub e-mail mateusz@wolnypolak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *