Podsumowanie roku

Hej? Siemka? W sumie nie wiem jak zacząć, nie pisałem długo, w sumie bardzo długo.

Naszła mnie dziś refleksja do podsumowania roku. Zacząłem na snapie wysyłając znajomym po prostu vloga. Niestety telefon się zacinał, więc postanowiłem napisac coś tutaj.

Kwartał I

W sumie miałem kilka planów, o których pisałem na swoim poprzednim blogu, ale trochę mi wstyd, że ich nie spełniłem, więc nie będę się na ten temat wypowiadać.

Choć, nie ukrwam warto się przyznać przed samym sobą do popełnionych błędów. Daje to jakąś formę oczyszczenia.

Sylwester jak i początek roku to był dla mnie naprawdę dobry okres czasu, byłem w szczęśliwym związku, wszystko układało się po mojej myśli. Sielskie życie można powiedzieć.

Do Marca, tam zaliczyłem wtopę z zakupem auta. Kupiłem bmw e34 z silnikiem m52b20. W skrócie silnik padł po 3 dniach użytkowania.

Kwartał II

Kwietnia będąc szczery nie pamiętam za dobrze. W maju miałem swoje 19 urodziny i w tedy też powstała notka ,,19 wniosków 19 latka” lubię wracać do tego wpisu, by sobie przypominać co w tedy miałe w głowie, i co nadal mam.

Czasu nie minęło dużo bo to tylko 7 miesięcy, a czuje się trochę innym człowiekiem. Na pewno cięższym o bagaż doświadczeń jak na taki okres czasu.

W drugim kwartale też poznałem Michała. On naprawiał mi auto i zaszczepił w jakimś stopniu pasje do motoyzacji. Myślę, że moge go nazwyać przyjacielem. ( P.S jak to czytasz Michaś to wszystkiego dobrego )

W czerwcu podjąłem pracę w barze, w mieście obok. Musiałem trochę do niego dojeżdżać, ale praca barmana zawsze mi się podobała także nie miałem z tym problemu.

Czerwiec to również zakończenie roku szkolnego, i początek wakacji.

Kwartał III

Chyba najbardziej zapamiętany przeze mnie czas w tym roku.

Zmieniłem auto z e34 na e30, zmieniłem też prace z tej w barze na magazyniera w rossmanie, ale niestety.

Rozstałem się z dziewczyną, nie rozumiałem dlaczego to zrobiła i tak chciała postąpić. Myślałem, że wygasło po prostu to uczucie z jej strony, ale prawda była inna.

Nie chcę tutaj przytaczać, tego powodu ale kto wie ten wie 🙂

Długo zajęło mi by pozbierać się po takim ciosie, dlatego też przerwa na blogu. Nie potrafiłem pisać, po prostu, nie byłem wolnym człowiekiem. Więziły mnie wspomnienia i uczucia które do niej kierowałem.

Z tego miejsca, mogę też cię pozdrowić Karolina (wiem że to czytasz), dzięki za te 9 miesięcy związku. Szkoda, że wyszło jak wyszło.

Troche smutnym akcentem, ale właśnie tak kończyły się moje wakacje.

Ostatnie wakacje w życiu.

Kwartał IV

Rozpoczęcie roku szkolnego i przyzwyczajenie się do tego, że to ostatni rok w szkole. Jestem uczniem 4 kl technikum i w tym roku piszę mature.

To ile razy ja już usłyszałem, że jaki to ważny sprawdzian nie jest, i jak bardzo zdecyduje on o naszych życiach.

Jeśli źle go napisze, to skończe kopiąc rowy i siedząc na progu żebrając o pieniądze.

Zmieniłem też auto z e30 na e36 którym jeżdżę obecnie. Oraz zmieniłem pracę. Aktualnie rozwożę pizze.

W wrześniu równiez swoje 18 urodziny miał mój przyjaciel Kuba, wszystkiego najlepszego z tej okazji dla ciebie. Prawdopodobnie to czytasz 😀

W październiku urodziny miał Fifi, najlepszego <3 Ty również to prawdopodobnie czytasz.

Ta dwójka chłopaków to moi najbliźsi przyjaciele. W trójkę spędzamy ze sobą większość czasu.

W IV kwartale poznałem również mase wspaniałych ludzi, nie wymienię was wszystkich z imienie i nazwiska, ale dzięki wam wszystkim za to, że mogłem was poznać.

Sylwester 2018

Jest 31.12.2018 03:37 gdy piszę ten tekst. Chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom bloga jak i znajomym którzy właśnie czytają ten post.

Jeśli kogoś skrzywdziłem w tym roku, przepraszam nie było to zamierzone. Dlatego jeśli chcesz o czymś ze mną pogadać, czy coś wyjaśnic pisz śmiało chętnie pogadam.

A no i jeśli ktoś tutaj dotarł. To życzę wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku, i by udało się Tobie spełnić swoje noworoczne postanowienia.

Do następnego wpisu, w nowym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *