Przerwa? NIE!

Przerwa na blogu?

Tak by się mogło wydawać, że nic dawno nie wrzuciłem. W sumie to racja ale mam na to usprawiedliwienie! Po prostu nie miałem na czym pisać :C

Przerwa pojawiła się ponieważ nie miałem żadnego komputera do którego mógłbym usiąść i po prostu zacząć dla was pisać. Ale już to naprawiam, zaczynając od tego wpisu. Będzie to też w sumie pierwszy wpis na podstronę O WSZYSTKIM I O NICZYM.

Dzięki czemu możecie zobaczyć jak wychodzą mi takie luźniejsze wpisy, dajcie znać w komentarzu lub pod postem na fb  co sądzicie o takiej formie, bo jakoś ostatnio wzięła mnie ochota na popisanie o czymś luźniejszym.

Co pojawi się na głównej stronie w najbliższym czasie?

W sumie chciałbym na początek wrzucić dwa lub nawet trzy posty tematy jakie będę w nich poruszać to:

Takie 3 posty zamieszczę na pewno, pierwszy z nich prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu, a reszta już wleci w kwietniu.

Nie chcę też obiecywać za dużo, dlatego to tylko zarys. Możliwe, również że w najbliższym czasie zacznę youtube, ale nie chciał bym go wiązać z blogiem wolnypolak.pl raczej będzie to całkowicie osobny projekt. W przyszłości możliwe, że zacznę vlog wolnyplak ale chciałbym go zrobić trochę bardziej profesjonalnie a ten pierwszy kanał ma służyć nauce samego tworzenia video itd.

 

Podsumowanie

To chyba było by wszystko co chciałem wam przekazać. Nie zamykam bloga ani nie przestaję go rozwijać! Szykuję dla was również jeden większy projekt ale na razie nic nie powiem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *