Ferie 2019

Moje ferie zaczęły się bardzo pozytywnie. Pierwsze dwa dni spędziłem u dziewczyny. Byliśmy na 18 urodzinach jej koleżanki.

A teraz jest niedziela i wracam właśnie pociagiem z częstochowy do wodzisławia.

Piszę ten tekst z laptopem na kolanach, siedząc w źle wyprofilowanym siedzeniu, nie mając miejsca na kolana bo jestem za wysoki.

Ale świeci słonko i jest super!

Plany

Pierwszy tydzień przeleci mi raczej na pracy i spotkaniach ze znajomymi. A może uda mi się wyrwać na narty i bardziej aktywny wypoczynek.

Zamierzam również wrzucić sobie jakieś pieniądze na mój portfelu brokera by rozpocząć przygodę z forexem.

Długo się zastanawiałem nad tym w jaki rynek mam zacząć inwestować. I narazie zostanę przy parach walutowych euro/usd i usd/jpy do tego indeks giełdowy dax30 i wig20.

Sa to indeksy niemiec i polski, od jakiegoś czasu przyglądam się wykresom i sytuacji w polsce, oraz niemczech.

Zacząłem również przyglądać się rynkowi streetwear w polsce, myślę że może być to na tyle mała nisza aktualnie by jeszcze się w nią zgłębić i coś na tym zarobić.

Rynek ten działa w taki sposób, że ludzie kupują różne kolaboracje np nike x nba i sprzedają je potem drożej. Całkiem prosty sposób na zarobek, trzeba tylko obserwować rynek.

Małe zmiany

Może ktoś zauważył, na blogu zaczęły pojawiać się reklamy. Zostałem członkiem google adsense, więc teraz jest opcja jakieś komercjalizacji bloga i może uda się w tym roku coś na nim już zarobić.

Do tego instagram cieszy się coraz większym zaintereswoaniem i dziennie powstaje nowe story, więc zapraszam. Pokazuje tam trochę swojego życia prywatnego!

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dalej potoczy się moja droga w dążeniu do wolności, zapraszam do dalszego śledzenia bloga, oraz moich mediów społecznościowych. Twitter Facebook Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *